Maskavā nozaga limuzīnu Staļina

Ļoti reti VMS viens no visdārgākajiem automobiļiem, kas jebkad būvēts PSRS tika nozagta. Pirmais bruņotais padomju auto, VMS 115, piederēja Jāzepam Виссарионовичу Staļinam, un tiek lēsts ap 2,5 miljoniem eiro. Limuzīnu tika izmantots ģenerālsekretārs Padomju Savienības Komunistiskās partijas 1949. gadā.

Transportlīdzeklis atradās garāžā uz ziemeļiem no Maskavas. Naktī no 26. uz 27. decembrī grupa no sešiem zagļi iekļuva garāžā, pacēlu auto uz evakuatora platformu un pazuda ar dārgo kravu. Visi tika nošauts novērošanas kamerām. Video jau bija nodota un apstrādāts iestādēm, kas sāka izmeklēšanu, ziņo Krievijas prese.

Šodien mašīna pieder krievijas олигарху Ruslanam Тарпану, kas šobrīd atrodas mājas arestā. Viņš saņēma paziņojumu savā mobilajā tālrunī, kurā bija rakstīts, ka auto tika pārvietots no vietas. Тарпан lūdza draugs iet pārbaudīt, bet viņš atrada garāža tukša.
Ruslans Тарпан īpašnieks ir viena no dārgākajām kolekcijām vintage automašīnu Krievijā. Zem motora pārsega limo VMS noteikts 6,0 litru dzinēju, kas attīstīja 140 zirgspēku.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/