» » » Alfa Romeo Giulietta ir noņemts no ražošanas

Alfa Romeo Giulietta ir noņemts no ražošanas

Alfa Romeo Giulietta, kompakts modelis itālijas ražošana, nāk no ražošanas šajā pavasarī, saskaņā ar avotiem automobiļu rūpniecībā. Informācija parādījās uz vairākām vietām Itālijā, tajā skaitā V: Motori un ClubAlfa.it.

Pēc viņu teiktā, itāļi Alfa Romeo izjūt mazs pieprasījums, tāpēc ražošanas rūpnīcā Кассино ir zema peļņa. Šeit tiek ražota no 40 līdz 70 kopijas Alfa Romeo Giulietta dienā. Acīmredzot, ražošana arī ir nepieciešams, lai atbrīvotu vietu uz rūpnīcas Кассино, lai kompakto suv Maserati, kas atrodas zem Levante beach.

Liktenis auto šķiet предрешенной uz doto brīdi, vēl jo vairāk, ka ne tikai šis modelis ir slikts pārdošanu, bet viss sortiments Alfa Romeo. Modelis nav plānojusi pēctecis, itāļu zīmols ir koncentrējies uz ražošanu nākotnē tonālā apvidus auto. Šis lēmums ir saistīts ar samazinātu finansējumu no malas Fiat-Chrysler Automobiļu.
Saskaņā ar jaunāko ceļvedis uzņēmumi, Alfa Romeo laidīs klajā trešo suv 2022. Šoreiz tas ir modelis no B segmenta, kas būs konkurēt Eiropā ar Audi Q2 un Mercedes-Benz GLA. Itāļu uzņēmums cer, ka trīs suv (Stelvio, Tonale un modelis ir segmenta B) novedīs pie jaunu noieta tirgus, kas dod priekšroku apvidus auto, ar citiem modeļiem, piemēram, Giulietta.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/