Pārskats un testa vadīt Audi RS Q8

Pagājušajā mēnesī vācu skaņotājs ABT Sportsline анонсировал programmatūras atjauninājumu, lai 4.0-litru двухцилиндрового V8 dzinējs, kas uzstādīts uz jaunākajiem modeļiem RS6 Avant, RS7 Sportback un RS Q8. Piedāvāto sniegumu uzlabot ABT izkustina V8 dzinējs RS Q8 līdz gandrīz 700 k. s. (precīzāk, 690 k. s.) un 880 Nm griezes momentu. Tas ir pieaugums par 100 k. s. un 80 Nm, salīdzinot ar modeļa standarta aprīkojumā.

Saskaņā ar ABT, dzinējs uzvar darbības, kas ir ātrāk par 0,3 sekundēm, salīdzinot ar standarta RS Q8, kas ir 0-100 km / h tikai 3,8 sekundēs. Pašreizējais skaitlis 3,5 sekundes. Maksimālais ātrums paliek nemainīgs, ja ir 305 km / h.

Uztvērējs arī piedāvā e-update apturēšanu. Ir trīs režīmi: pirmais-komfortu, pazemina auto par 25 mm, bet otrā-dinamisks nes RS Q8 par 15 mm tuvāk zemei.
Trešā uzstādīšana sauc ABT Level Loading ir pieejama tikai tad, kad automašīna atrodas miera stāvoklī. Tas samazina klīrenss veiktspējas suv 65 mm. ABT Sportsline saka, ka piekare ALC uzlabo sniegumu, jo tas mazina smaguma centrs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/