» » » Ford Focus RS jauna hibrīda transmisija

Ford Focus RS jauna hibrīda transmisija

Ford Focus RS bija uzsākta šā gada beigām, bet pēdējā informācija liecina, ka hot-hatch zīmolu, tiks atlikta līdz 2022 gadam. Iemesls, šķiet, ir izstrādāt jaunu hibrīda piedziņas sistēma, kas ļauj samazināt oglekļa dioksīda emisiju.

Sākotnēji inženieri Ford prognozēja моторизацию mild-hybrid ar 48 voltu elektrisko sistēmu, bet šīs dimensijas nav pietiekami, lai saglabātu līmeni izmešu rādītājs par vidējo līmeni 95 g/kv Tāpēc būs nepieciešams izstrādāt jaunu enerģētisko sistēmu, šoreiz runa ir par pilnībā hibrīda sistēmā.

"Mēs ceram, ka mūsu inženieru komanda atradīs risinājumu spēka piedziņas bloks, un tas nav viegli, ņemot vērā jaunos noteikumus piesārņojuma līmenī", - teica pārstāvis Ford Autocar. "Spēka agregāts mild-hybrid būs nepietiekama," - teica to pašu kanālu.
Izskatās, ka Ford sauc par gaidāmo Focus RS optimizēta versija ar hibrīda spēka agregātu uz Kuga. Tas ir aprīkots ar 2,5-litru siltuma dzinēju, kas darbojas ciklā Аткинсона. Kopējā jauda hibrīda sistēmu sasniedz 225 zs s., jauda tiek nodots riteņiem caur kasti CVT un papildu pilnpiedziņas sistēmu.

Protams, lai Ford Focus RS inženieri ir jācenšas vairāk, kāds rezultāts ir mazāks par 400 k. s. tiek uzskatīts par nepieņemamu. Arī obligāta ir pilnpiedziņas sistēma. Jaunākās paaudzes Focus RS ir nodrošinājusi 350 l. s., Jauda nāk ar 2.3 litru EcoBoost dzinēju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/