» » » Pagani: Cik maksā auto, kurš var atļauties nedaudzas

Pagani: Cik maksā auto, kurš var atļauties nedaudzas

Pagani gatavo jaunu гиперкар: viņš sauc Imola. Auto vērtību 5,4 miljonus dolāru, ierobežots izdevums tikai 5 eksemplāri, kas prezentēs savu pirmizrādi publisko gaidāmajā Ženēvas auto izstādē 2020. gadam. Kas tā nosaukts par godu kalnu grēdu Imola uz Болонии, Itālija, pēdējais modelis Pagani apvieno pārmērīgās jauda un salīdzinoši neliels svars, lai padarītu to īpaši ātri uz ceļa.

Kā Huayra, Imola, pamatojoties uz motora Mercedes-AMG V 12. Uz Imola, tomēr, 6,0 litru dzinējs ražo 827 zirgspēkus, kas ir par 107 vairāk nekā Huayra. Пагани nav atklājusi nekādas citas darbības rādītāji attiecībā uz savu jauno гиперкара, bet mēs domājam, ka tas būs ļoti ātri.
Imola nāk ar unikālu piekares ģeometriju, bet jauni aktīvie amortizatori ir savstarpēji saistīti, izmantojot jauno elektronisko bloku, kas veic sinhronizāciju motoru ar ātrumkārbu un diferenciāli.

Imola - pirmais Пагани, izmantojot speciālu tehnoloģiju, kas samazina svaru krāsas uz 5 kg, saglabājot dziļumu toni un spīdumu bez izmaiņām. Mērķis ir Pagani, lai vienkāršotu Imola ietvēra vairāk nekā 770 jaunu kalti vai apstrādātas detaļas, izmantojot sakausējumiem, piemēram, alumīnijs, titāns un tērauds. Gala rezultāts ir kopējais svars ir tikai 1 246 kghttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/