» » » Jaunais Hyundai i20-pirmie oficiālie attēli

Jaunais Hyundai i20-pirmie oficiālie attēli

Pirmie oficiālie attēli ar jauno Hyundai i20 ir parādījušies internetā. Южнокорейцы plānots atvērt auto nākamajā mēnesī Ženēvas autoizstādē.

Pretinieks Volkswagen Polo un Ford Fiesta nāk ar radikāli savu izskatu. Dizaina valodu uzņēmums saņēma jaunu pieeju vismazākā modeļa līniju Hyundai. Tādējādi, i20 ir aprīkots ar vairāk nekā oriģinālo priekšējo daļu. Radiatora reste vairāk, bārs ir daudz sporta veidu, un gaisa ieplūdes tagad ir lielāki izmēri, bet jauni lukturi ir izstieptas uz ķermeņi.

Aizmugurē dominē brīdinājuma aizmugurējie lukturi, kas veido burtu "Z", Amerikas led gaismas svītru. Ar to parādās viltus gaisa difuzors. Attēli ir pieejami internetā liecina Hyundai i20 ar divu krāsu otas virsbūvi.
Aziātiem ir sagatavojuši pilsētas mašīnas un jaunās kabīnes daudz uzlabojumu: iespēju saraksts parādīsies digitālo mērinstrumentu panelis un liels skārienekrāns, lai atskaņotu multivides sistēmas.

Южнокорейцы joprojām saglabā noslēpumu tehnisko specifikāciju, bet dzinēju līniju paredzēts 1,0 litra trīs cilindru dzinējs T-GDI dzinēju ar turbopūti un 1, 2 litru četru cilindru dzinējs, kas darbojas arī zem motora pārsega, Kia Rio.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/