» » » Tūninga Porsche 911: Šo mašīnu var pārvietoties pa jebkura veida novadā

Tūninga Porsche 911: Šo mašīnu var pārvietoties pa jebkura veida novadā

Tomēr, kar tiek uzskatīts par vienu no labākajiem sporta auto Porsche 911 un var pārvietoties tikai pa asfaltu. Bet domubiedru grupa nolēma pilnībā mainīt koncepciju, un izdarīt no sporta auto, suv. Un viņiem tas izdevās.

911 mainīts grūtu uzdevumu risināšanai un pārvarēšanai внедорожья. Izveidots Sagraut Muitas šovs SEMA 2020, auto tagad ir iesniegts pārdošanai eBay. Online izsole beidzas 19. februārī. Brīdī, kad rakstu šo rakstu, auto tika pārdots par cenu, 23 700 dolāru.

Tas ir Porsche 911 1969. gada ar modificētu virsbūvi un šasiju. Priekšā un aizmugurē neatkarīga piekare ar amortizatoriem Iziet uz katra riteņa. Lietotāja 15 collu diski ar riepām apvidus Maxxis Bighorn iznāk uz āru, lai nav jāsaskaras ar šķēršļiem ceļā. Mašīna aprīkota ar led prožektoriem un statīvu jumta ar rezerves riteni. Izskats papildināta ar matētu melnu krāsu, kuru celtnieks ir ieguvis nodaļā BBC.
Drošības pasākumiem vienīgais kādu glāzi šajā 911 ir priekšējais stikls, bet auto ir aprīkots arī ar rollcage, sānu statņiem un sporta sēdekļi. Stūres rats ar plakanu dibenu un radio ARC, kas ir pieejami iekšpusē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/