» » » Divu automašīnu turēti par ķīlniekiem neveiksmīgas Rīgas centrā

Divu automašīnu turēti par ķīlniekiem neveiksmīgas Rīgas centrā

Kārtējās pārbaudes обветшалых komunikāciju sistēmām Rīgas centrā ir radījusi nopietnu ceļu sabrukumu. Rīta stundā-tieši pīķa Ģertrūdes ielā divi auto ir izdevies, zem betona bruģakmeņu segumu. Tas notika dažu sekunžu laikā, autovadītāji pat nepaspēja noreaģēt. Rezultātā mašīnu markas ir Mercedes un BMW ir palikuši dziļumā apmēram pusotru metru. Bet ne viss ir tik slikti, jo viens auto varēja pat patstāvīgi izkļūt no slazda.

Kā izrādījās, iemesls neveiksmes ir kļuvuši обветшалые komunikācijas, kuriem ir jau vairāk kā pusgadsimtu. Rezultātā spiediena pārbaudes radās plaisa. Tas izraisīja izglītība bedres, kas parādījās kā rezultātā iedarbības uz grunti spēcīgākais ūdens plūsmas spiediena.
9. jūnijā visi avārijas sekas likvidētas. Kā ziņo aculiecinieki, pat nav pazīmju, ka šeit kādreiz bija sabrukums. Bet tas ir vērts atzīmēt, ka Ģertrūdes iela vēl ne reizi parādās mūsu jaunumiem, jo komunikācijas, kuriem vairāk nekā 57 gadus būs izlauzties cauri atkal un atkal. Varas iestādes jau sen ir laiks veikt pasākumus, lai to atjaunošanos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/