» » » Cadillac CT4-V un CT5-V ieradīsies 2021. gada vasarā

Cadillac CT4-V un CT5-V ieradīsies 2021. gada vasarā

Jauni Cadillac zīmola modeļi - CT4-V un CT5-V ir plānoti 2021. gada vasarā. Šī gada otrais ceturksnis ASV automobiļu tirgū bija sagaidāms katastrofāls un samazinājās par 41,4 procentiem. Šī iemesla dēļ Cadillac vadība nolēma uz gadu atlikt jaunu modeļu izlaišanu. Uz vispārējā pieprasījuma samazināšanās fona, pat pēc moderniem krosoveriem, šis lēmums izskatās vairāk nekā pamatots.
Uzņēmuma pārstāvji tikai nedaudz ļāva iepazīties ar gaidāmajiem jaunumiem un ielūkoties viena no tiem salonā. Lai gan kļuva zināms, ka abās automašīnās vadības panelis un stūre būs gandrīz vienādi. Stūre ir izgatavota no mīkstas oglekļa šķiedras un ir pārklāta ar izturīgu ādu. Tās centrā ir V sērijas logotips.

Ne mazāk pievilcīga ir poga atsevišķa braukšanas režīma aktivizēšanai, kas apzīmēta ar burtu V. Pēc aktivizēšanas jūs varat izvēlēties vienu no režīmiem un pilnībā novērtēt stabilizējošās Performance Traction Management sistēmas priekšrocības.
Pie stūres atrodas informācijas panelis, kas lepni vicina spidometru ar maksimālo atzīmi 200 jūdzes stundā. Tas viss rada labvēlīgu iespaidu un ieaudzina nepacietību autosalona apmeklētāju vidū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/