» » » Rolls-Royce Black Badge modeļi tiks nokrāsoti neparastās krāsās

Rolls-Royce Black Badge modeļi tiks nokrāsoti neparastās krāsās

Vairāki Rolls-Royce Black Badge modeļi ir izlaisti īpašā ierobežotā tirāžā Neon Nights. Šī modifikācija ir paredzēta Amerikas tirgum, proti, Kalifornijas kūrortpilsētai Rancho Mirage. Šajā sakarā viņi nolēma krāsot automašīnas krāsās, maigi izsakoties, neparasti virknei reprezentatīvu Rolls-Royce.
Jaunmodīgie toņi migrēja tieši no 80. gadiem un atgādina tā laika modi. Pēc paša dizainera Sami Kaltas teiktā, viņu iedvesmojušas dažādas eksotiskas augu un dzīvnieku sugas, kuras var atrast neskartajos Amazones džungļos.

Papildus jaunajiem toņiem modeļu interjers ir dekorēts ar jauniem neparastiem ieliktņiem un krāsainām šuvēm uz sēdekļiem. Protams, dizaineri neignorēja neona apgaismojumu, ko plaši izmanto, lai radītu īpašu 80. gadu atmosfēru un apkārtni.
Attiecībā uz pieejamajām krāsām starp tām ir zaļa, sarkana un zila. Visiem toņiem ir dabiski kolēģi, kas atrodami dažādās pasaules daļās. Var redzēt, ka dizaineri patiešām mēģināja, nevis tikai paņēma nejaušas krāsas no pieejamā toņu kataloga. Kopumā modifikācija izrādījās ļoti ziņkārīga, kaut arī nedaudz neveikla.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/