» » » Lidojošās automašīnas prototips pabeidz pirmo lidojumu

Lidojošās automašīnas prototips pabeidz pirmo lidojumu

Vai jūs domājat, ka lidot ar automašīnām ir tāla nākotne un vispār fantāzija? Ne īsti! Nesen kļuva zināms, ka pirmā lidojošā automašīna, kas tomēr vairāk izskatās pēc mazas lidmašīnas, veiksmīgi veica savu tālsatiksmes lidojumu. Zemāk mēs jums pastāstīsim par šo vēsturisko automašīnu sīkāk.

Prototipam ir lakonisks nosaukums AirCar Prototype 1., un to izstrādāja kompānija Klein Vision 28. Modelis ir aprīkots ar 160 ZS motoru no BMW, un tam ir arī pāris lidmašīnu spārni. Automašīna var pārvietoties pa zemi ar maksimālo ātrumu 200 km / h un pacelties debesīs līdz 2,5 kilometru augstumam.


Modelis veica veiksmīgu lidojumu no Nitra uz Bratislavu, veicot vairākus desmitus kilometru 35 minūtēs. Pēc nosēšanās automašīna dažu minūšu laikā pārvērtās par īstu superauto un turpināja kustību pa pilsētas ielām. Kopumā mēs ar pārliecību varam teikt, ka šis daudzsološais jaunums ir kļuvis daudz tuvāks masveida ražošanai.

Ir vērts atzīmēt, ka automašīna pārvietojās saskaņā ar civilās aviācijas noteikumiem, un pie stūres / stūres atradās profesionāls pilots. Laiks, kad šādas mašīnas kļūs publiskas, jebkurā gadījumā pienāks tālu no rītdienas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/