11-09-2022, 09:34

Skoda Karoq iepriecinās pircējus ar pārveidošanu


Eiropas tirgū kompaktais krosovers Skoda Karoq ir ticis pārveidots. Modele ir dzimusi 2017. gadā, un viņai izdevās iegūt daudz fanu, kuri sākumā nevēlējās pāriet uz to no iepriekšējā Yeti. Pašreizējais pārveidojums ir jau ceturtais plānotais krosovera atjauninājums. Kā Skoda inženieri un dizaineri šoreiz spēs iepriecināt pircējus?
11-08-2022, 20:16

Minivens Chrysler Voyager izņemts no pārdošanas


Neskatoties uz Chrysler centieniem nostiprināties krosoveru un minivenu tirgū, patērētāju pieprasījums pēc šiem modeļiem atstāj daudz ko vēlēties. Viens pēc otra no ražošanas tiek izņemti nepieprasītie modeļi, kas auto īpašnieku vidū paliek nelielā skaitā. Nesen šāds skumjš liktenis piemeklēja citu Chrysler Voyager minivenu.
29-07-2022, 20:15

Ķīniešu krosovers Sehol X5 paplašinās JAC līniju


Jaunais Ķīnas krosovers Sehol X5 nonāk masveida ražošanā. Modelis paplašina autoražotāja JAC līniju, kas nolēma laist klajā jaunu zīmolu un reklamēt to Eiropas reģionā. Ar ko var lepoties ar jaunu ķīniešu SUV no pazīstama ražotāja? Uzzināsim no šī raksta!
28-06-2022, 20:35

Haval H6 Coupe saņēma hibrīda versiju


Crossover Haval H6 saņēma hibrīda versiju. Modelis diezgan labi tika pārdots gan savā dzimtajā Ķīnā, gan ārpus tās robežām. Tomēr pēdējos gados Eiropā zīmols Haval ir piedzīvojis zināmu lejupslīdi. Tas ir saistīts ar faktu, ka eiropieši arvien vairāk dod priekšroku elektromobiļiem un hibrīdautomobiļiem.
11-04-2022, 23:49

Viss par riepu zīmoliem

Riepas. Mēs visi zinām, kas tas ir. Tomēr ir daudz un dažādu veidu riepas, kuras izdala vēl pa kategorijām: ziemas riepas, vasaras riepas, vissezonas riepas, un katra no tām ir izstrādāta tā, lai darbotos noteiktā veidā atkarībā no transportlīdzekļa, ar kuru braucam, apvidus, pa kuru braucam, un veiktspējas, ko sagaidām. 

22-03-2022, 07:47

Jauniešu Chery Omoda 5 dodas uz Eiropu


Jaunais krosovers Chery Omoda 5, kas tika prezentēts Šanhajā, piedāvā Eiropas jauniešiem visspilgtāko dizainu, brutālu interjeru un labu tehnisko aprīkojumu. Automašīnu dizainers ir darījis daudz pūļu, lai uzrunātu jaunos Z paaudzes pircējus, taču galavārds būs tirgum.
17-02-2022, 07:48

Seat Tarraco dzinēju iegūst no VW Golf


Labu spāņu krosoveru Seat Tarraco nevar saukt par unikālu attīstību. Automašīna ir salikta pēc VW grupas autora vidējās masas SUV modeļiem. Tikmēr šajā modelī ir kaut kas pievilcīgs, kas ļauj ļoti labi justies dzimtajā Eiropas tirgū.
17-12-2021, 15:14

Par un ap autobusa vadītāja profesiju

Lai kļūtu par autobusa vadītāju, nepieciešama D kategorijas apliecība un 95. kods. Tā kā autobusa vadīšana ikdienā nozīmē atbildības uzņemšanos par daudzu pasažieru drošību, tiesības iespējams iegūt tikai sākot no 24 gadu vecuma.
25-08-2021, 01:10

Tiesības Presto 3 mēnešos pēc SMART metodes

Autovadītāja apliecības iegūšana ir viens no tiem notikumiem, kurus daudzi svin pat vairāk kā augstskolas pabeigšanu. Skaidrs ir viens - ja diplomu nopirkt ir iespējams, tad vadītāja apliecība tik viegli rokās nedosies.
5-07-2021, 07:16

Lidojošās automašīnas prototips pabeidz pirmo lidojumu


Vai jūs domājat, ka lidot ar automašīnām ir tāla nākotne un vispār fantāzija? Ne īsti! Nesen kļuva zināms, ka pirmā lidojošā automašīna, kas tomēr vairāk izskatās pēc mazas lidmašīnas, veiksmīgi veica savu tālsatiksmes lidojumu. Zemāk mēs jums pastāstīsim par šo vēsturisko automašīnu sīkāk.